Galeria

Koncert z okazji wręczenia Złotej Płyty, Capitol Club 25.11.2009 fot. Jacek Grymuza

W czasie koncertu z rąk przedstawicielki ZPAV - Zofii Skubikowskiej Złote Płyty odebrali: Marcin Nowakowski, Jeff Lorber, Aneta Groszek, Dorota Witt, Piotr Rzeczycki.

Gościem specjalnym koncertu był Jeff Lorber - amerykański symbol smooth jazzu, producent płyt Chrisa Botti, Kenny G, U2 oraz Marcina Nowakowskiego.Amerykanin był zachwycony swoją pierwszą wizytą w Polsce. Po koncercie powiedział „ Nie spodziewałem się, że nasz koncert przyciągnie tysiące odbiorców! Jestem zachwycony żywymi reakcjami publiczności i tak gorącym przyjęciem.“

W trakcie tego niezwykłego koncertu w Capitol Club, zespół Marcina wykonał funkowo-jazzowe kompozycje z albumu “Better Days” oraz kilka utworów z debiutanckiego krążka "Smooth Night", który już wcześniej pokrył się złotem.

Po tak bardzo udanym koncercie Marcin Nowakwoski i Jeff Lorber obiecali, że wkrótce znowu zagrają razem dla polskiej publiczności.

Organizatorzy koncertu: CAPITOL CLUB I SMOOTH JAZZ RECORDS
Sponsor koncertu: XXL Media
Partner Główny koncertu: Cote d'Or
Partnerzy koncertu: Polonia Palace Hotel, Mościcki Nieruchomości, Happy Office, Groda, Prince Audio, Collistar, Universal Music Polska, Grant’s.
Patroni medialni koncertu: Radio PIN, Moda na Zdrowie.powrót